משרד הבטחון

תביעות כנגד משרד הבטחון

אנשי כוחות הבטחון שנפגעו בזמן שירותם ו/או עקב שירותם עשויים לזכות בפיצוי בגין פגיעתם. הפיצוי יכול להיות חד פעמי או בקצבאות. עם זאת, הגשת תביעות נגד משרד הבטחון זו אינן פשוטות. התנאים להגשת תביעה נגד משרד הבטחון הינם מורכבים. לעתים ישנם מקרים דומים בנסיבותיהם ואולם מקרה אחד יזכה בהכרה ומקרה אחר לא. בנוסף, קיימות חלופות להגשת תביעות נגד משרד הבטחון ויש לשקול מהי החלופה המועדפת והמשתלמת לנפגע.

הגשת תביעות נגד משרד הבטחון, דורשת יכולת אבחנה וניתוח של הסיטואציה, הערכה של הנזק והכוונה מדויקת לאורך כל התהליך, שאורך זמן רב עקב איסוף מסמכים ושלבים נוספים. משרדנו מלווה את תביעות אלה באופן מקצועי ביותר ומתוך ניסיון רב. אנו מלווים את הנפגע לוועדות הרפואיות ולבית המשפט במידת הצורך ויודעים להמליץ לנפגע באיזה צעד לנקוט, אילו מסמכים עליו לאסוף וכו'.

צריך לזכור כי למרות הפיתוי בהגשת תביעות נגד משרד הבטחון באופן עצמאי על ידי הנפגע, הרי שקיימת חשיבות רבה מאוד להיעזר בליווי משפטי אשר ימקסם את הזכויות ואת גובה הפיצוי. לא אחת אנו פוגשים נפגעים שהגישו תביעה עצמאית, נדחו על ידי משרד הבטחון ומבקשים ייצוג בהליכי הערעור. אנו משתדלים לעזור במידת האפשר, אך לא תמיד ניתן הדבר ובמקרים אחרים, גם אם ניתן להפוך את הקערה על פיה, הרי זה רק באופן חלקי. מקרים אלו מלמדים אותנו פעם אחר פעם את החשיבות ללווי מקצועי בתהליך, מתחילתו ועד סופו, בכדי שהנפגע יזכה בפיצוי המלא.לשיחה עם עורך הדין ברוקמן חייגו: 072-2504534

או מלא/י פרטים וניצור קשר מהיר:

לקביעת פגישה

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם